+90 212 220 00 38
info@evimyapi.com.tr

Arnavutköy Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti için tecrübesiz kişilerden bilgi almanıza ve tekrar mağdur olmanıza gerek kalmadı. Saatlerce aranan kaçağı sonunda bulamayan tecrübesiz elemanlar işi yarıda bırakıp gidiyor. Buna artık bir son veriyoruz. Geliyoruz ve yoğun çabalar sonunda nereden kaçak olduğunu buluyoruz ve sizi rahata erdiriyoruz. Yaptığımız tadilat sonrasında bölgenin tekrar tekrar tadilat görmesine gerek kalmıyor çünkü işimizi iyi ve düzgün yapıyoruz.

Arnavutköy Su Kaçağı Tespiti hizmetlerimizin hepsi Avrupa standartlarında ürünler ve çalışmalarla tespit ediliyor ve yine Avrupa standartlarında iyileştirme ve tadilat işlemi uyguluyoruz. En kaliteli, en teknolojik cihazları sizin için Türkiye’ye getirip en iyi performansı sağlıyoruz. Sonuçsal ve hızlı servis sağlamak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Birçok noktada verdiğimiz hizmet artık Arnavutköy’e de geldi.

Yaptığımız doğru tespitlerle uygun uygulamayı yapıp en doğru müdahaleyi gerçekleştirmek ilk hedefimiz. Arnavutköy su kaçağı tespiti uygun cihazlar kullanılarak noktasal olarak tespit ediliyor. Yapılacak işlemde robot görüntüleme cihazı sorunun tespiti için ilgili boru kanallarına gönderilir ve boru içerisinde kaçağa yol açan veya açabilecek olan kırık ya da çatlak tespit edilir.

Daha sonra gerekli uygulama tam noktasına yapılmaktadır. Kesinlikle ek tadilat gibi maliyetler çıkarmayacak bir işlemdir. Görüntüleme robotunun yetersiz ya da olanaksız olduğu durumlarda akustik dinleme cihazı ile sorunun nerede olduğu bulunur ve tespit edilen yerde gerekli tadilat uygulanır. Kaliteli bir iş istiyorsanız firmamızdan başkasına işinizi emanet etmeyin. Sizler için çalışıyoruz, en kaliteli işler için hizmetinizdeyiz.

 

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti