+90 212 220 00 38
info@evimyapi.com.tr

Eyüp Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı ve sızıntısı özel cihazlarla tespit edilip gelişmiş teknoloji sayesinde müşteri ve ustalara büyük kolaylık sağlamaktadır. Ev ve işyerlerinde çıkan bu sorunlara artık kısa ve hızlı çözümler sayesinde tamir ve bakımı yapılmaktadır.

Eskiden klasik yöntemlerle duvarları kırarak etrafa zarar verip sonrasında maddi anlamda bütçenizi sarsan rakamlar ortaya çıkmaktadır. Oysa şimdi cihazlar sayesinde kırmadan su kaçağı tespiti yapılabilemektedir.  Eyüp su kaçağı tespiti firma sayesinde İstanbul da oturan herkesin istediği anda ekipler imdada koşmaktadır.

Su kaçak tespitleri bazen gözle görülse de bazı durumlarda gizli olup boruların çatlak ve kırılmış olduğundan dolayı görülmemektedir. İşte burada devreye görüntülü ve sesini duyabileceğiniz cihazlar ortaya çıkmaktadır. Eyüp tesisat farkı ve kalitesiyle müşterilere en doğru şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. En büyük sorun olan su sızıntısı ve kaçaklar duvarların arasından boruları içten içe tahrip ederek zamanla boruların çürümesine ve su kaçaklarının başka yerlerden çıkmasına sebep olmaktadır.

 Eyüp su kaçağı tespiti eğitimli personeller aracılığıyla tam olarak tespiti yapılıp yer belirlenmektedir. Modern cihazların tespiti sonucunda size masraf yaptırmadan hızlı bir şekilde onarılmaktadır. Artık su kaçaklarında kırıp dökmeye son sloganıyla her iki tarafından memnun olduğu gerçeğini kabul etmek gerekmektedir. Firmayı istediğiniz saatte arayıp arıza konusunda bilgi verdiğiniz takdirde en kısa zamanda gelmektedirler.

 

Fatih Su Kaçağı Tespiti