+90 212 220 00 38
info@evimyapi.com.tr

Fatih Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti yapılırken öncelikle sızıntının nerden geldiği bulunmaktadır. Su sızıntısının yerini bulmak içinde genelde yerler veya duvarlar kırılarak sorunun nerden geldiğini bulmaktadırlar. Su kullanılan her yerde ev veya işyerlerinde zaman zaman bu durumla karşılaşmak mümkündür. Su kaçağının olduğunu gözle görülmediği zamanlarda eğer faturanız yüklü miktarda geliyorsa şüphelenebilirsiniz. Çünkü su sızıntıları her zaman gözle görülen yerlerde olmakla beraber görmediğiniz iç duvarlarda da olabilmektedir.

Fatih su kaçağı tespiti firması ve çalışanları son derece güvenilir ve kaliteli bir firma olup cihazlar eşliğinde tespiti yapılarak sizi bilgilendirmektedirler. Her yerde tesisatçı olup su kaçağı konusunda evinizin bir harabeye dönüşmesini istemiyorsanız fatih su kaçağını bulan firma yetkilileri görüşüp hemen sorunu çözmeleri için kollarını sıvadıklarını göreceksiniz. Dinleme cihazları ve görüntülü olan cihazlarla anında sorunun nerde olduğunu tespit etmektedirler.

 Fatih su kaçağı tespiti tesisat borularındaki su arızası dairenizden kaynaklanıyorsa su sızıntısının nereye kadar gittiğini ve zararını öğrenmek mümkündür. Daha çok eski apartmanlarda boruların çürümesi durumlarında komşularınızın evinde çıkması son derece doğaldır. Koku ve duvarların sararması gibi durumlarla daha fazla sorun çıkmadan yetkili olan deneyimli ekiple birlikte çözüme ulaşmaktadırlar. Kameralı cihazlarla tespit edip anında bakımını ve onarımını yapmaktadırlar. Su kaçağı tespiti sayesinde artık firma yetkililerinin azimli çalışması ve müşterilerin memnun olduğu gerçeğini kabul etmek gerekmektedir.

 

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti