+90 212 220 00 38
info@evimyapi.com.tr

Kaçak Su Tespiti

Zamanla borularda eskime ve çatlakların oluşmasıyla nereden geldiği bilinmeyen su kaçakları ne yazık ki hayatımızı zor duruma sokmaktadır. Genelde pek çok insanımız su kaçaklarının nereden gediğini bulabilmek için ne kadar uğraşsa da bulamaz ya da farklı yerleri kırarak etrafı harabeye döndürmektedir. Firmamız tarafından su kaçak sorunlarına çözüm getirmek amaçlı hizmetler verilmektedir. Modern cihazlarımız ve profesyonel çalışanlarımız ile kaçak suyun nereden geldiğini bulup onarımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Artık yüksek gelen faturalardan, çevrenizden gelen şikâyetlerden firmamız aracılığı ile kurtulacaksınız. Genellikle su kaçakları pis ve temiz su olarak ortaya çıkabiliyor. Bu yüzden bizler kaçak su tespiti cihazlarımızla kaçak suyun nerede olduğunu kısa sürede bularak kaçak su sorununu ortadan kaldırmaktayız.

Su sızıntıları için noktasal tespitlerimizi gerçekleştirerek hiç bir şekilde kırma işlemlerine başvurmadan çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu sayede kaçak su tespiti yapılarak insanlarımızın faturalarına fazla bir şekilde yansıyan olumsuz durumlardan kurtulması kolaylaşır. Binalarda veya evin farklı bölümlerinde daha fazla hasarların meydana gelmemesi açısından su kaçak sorunlarının uzmanlarca giderilmesi gerekir.

Aksi takdirde hiç istemediğiniz durumlara davetiye çıkarmış olursunuz. Firmamız sizlere kaliteli hizmetler sunarak sizin arzu ettiğiniz şekilde çalışmalarını hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yaşantımızı olumsuz yönde tetikleyen bu tür sorunları önlemek amacıyla yapmanız gereken tek şey firmamıza başvurarak bu tür sorunlara dur diyebilmek. Kısa sürede gelip ani müdahaleler ile su kaçak sorunlarını sonlandırmaktayız.

 

Kanal Açma