+90 212 220 00 38
info@evimyapi.com.tr

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Son dönemlerde ortaya çıkan su kaçağı tespiti için özel cihazların ortaya çıkması ile müşterinin mağdur durumda kalmamaktadır. Su problemi yaşayan müşterilerin kendi evleri ve komşularının evlerinde su kaçağının çıkması her iki tarafı da zarara maddi açıdan zarara sokmaktadır. Su kaçağı tespiti yapılmadığı takdirde duvarların aşınması ve boyların dökülmesi rutubet ve neme yol açması ve kokmasıyla ortaya çıkmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde başınıza gelebilecek sorunlardan biri olan su kaçağını  cihazla su kaçağı bulma yöntemi ile kadıköy ve çevresinden, son derece dinamik ve güvenilir ekiple sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadırlar. Tesisat ve kalitesiyle bir numara olan firma siz müşterilere kolaylık sağlamak için çaba sarf etmektedirler. Zaman içinde tesisat içerisinde boruların çatlak olması ve kırılması durumunda bu tür problemlerle karşılaşmak mümkündür. Zaman içinde tavanın sararması daha sonra dökülmesi ve ıslanması durumunda su kaçağı olduğunu anlayabilirsiniz.

Bu yüzden firma yetkilileri ile görüşerek özel cihaz sayesinde evinizi kırmadan sorunun nerden kaynaklandığını tespit etmektedirler. Kadıköy su kaçağı tespiti ile ilgili olarak, güven veren çalışmaları ile kaçak ve sızıntıyı görüntülü cihazlar sayesinde tam olarak görüntülemektedirler.

Temiz su boruları veya sıcak su boruları zaman içinde aşınmaları sonucunda su kaçağı tespitini en önemli avantajı kırmak yerine cihaz sayesinde öğrenmek ve ona göre hareket etmektir. Su kaçağı tespitini yapan deneyimli ustalar sayesinde firmamızı arayıp anında hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti