+90 212 220 00 38
info@evimyapi.com.tr

Kanal Açma

Tıkanan kanalların açılıp temizlenmesi oldukça çaba isteyen ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Sadece belli tecrübeye ve donanıma sahip firmalar kanal açma konusunda önemli çözümler üretebilmektedir. Firmamız kullanmış olduğu kameralı son teknoloji görüntüleme ve tadilat işlevi olan cihaz ve ekipmanlar ile tıkalı boruları kısa bir süre içerisinde açabilmektedir.

Bu işlemde öncelikli olarak sorunun kaynağı tespit edilmektedir. Ardından farklı nedenler ile kapanan ya da tıkanan bölge bulunduktan sonra sorunun ne boyutta olduğu ve tıkanıklığın ne kadar süre içerisinde kesin olarak açılacağı tespit edilir. Ardından uzman personelimiz ve sahip olduğumuz üstün teknolojili cihazlar ile sorunun çözümü için gerekenin yapılmasını sağlamaktayız.

Kanal içerisinde oluşan ciddi tıkanıklar, boru üzerindeki çatlaklar, kırılmalar ve çökmeler oldukça ciddi sorunlardır. Eski usullerle bu problemlerin çözülmesi gerçekten oldukça meşakkatli ve uzun süren bir iştir. Geniş alanlarda oluşan kötü kokular ve tesisatın çalışmaması gündelik hayatımızı olumsuz olarak etkilediği için hepimizin canını fazlasıyla sıkmak için yeterlidir.

Lavabo ve tuvalet giderlerine dökülen kimyasallar, evsel bazı atıklar ve bitkisel yağlar belli bir süreden sonra yapışkan etkisiyle borulara yapışır ve ciddi tıkanıklıklar oluşturabilirler. Firmamız tesisat üzerinde herhangi bir noktaya zarar vermeden son derece mantıklı bir yolla kanal açma işlemini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kanal tıkanma sorunu ile karşılaştığınızda bize ulaşarak kısa bir sürede sorunun giderilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti